O nas

http://tyrion.pl/images/1.jpgJesteśmy firmą brokerską, która istnieje w branży ubezpieczeniowej  od 8 lat. Jako firma brokerska zajmujemy się kompleksową obsługą ubezpieczeniową.  Jesteśmy z Państwem począwszy od etapu oceny ryzyka, opracowywania programu ubezpieczeniowego, poprzez analizowanie ofert ze wskazaniem na najkorzystniejszą, aż do likwidacji ewentualnych szkód. Nasi pracownicy mający duże doświadczenie (od 10 lat w branży ubezpieczeniowej) służą Państwu zawsze pomocą.

Opracowujemy indywidualne programy ubezpieczeniowe dostosowane do najbardziej skomplikowanych i nietypowych potrzeb naszych Klientów. Współpracujemy z brokerami międzynarodowymi, obsługując programy światowe w Polsce. Będąc niezależnym brokerem służymy Państwu obiektywna radą i oceną dostępnych na rynku ubezpieczeń majątkowych i ubezpieczeń na życie. Jednocześnie pośrednicząc w zawarciu umowy ubezpieczenia chętnie wyjaśnimy wszelkie kwestie budzące Państwa wątpliwości. Wiedza i doświadczenie w branży zaowocowały wypracowanymi standardami działania zgodnymi ze współczesnymi wymaganiami rynku finansowo-ubezpieczeniowego oraz oczekiwaniami Klientów. Wyrazem naszych starań o utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług jest szerokie grono wiernych Klientów (dla zainteresowanych możemy okazać Listy Referencyjne).

Zajmujemy się profesjonalną obsługą ubezpieczeniową w zakresie lokowania ryzyk w ubezpieczeniach majątkowych  oraz na życie, likwidacją szkód i przeprowadzaniem audytów ubezpieczeniowych, przeciwpożarowych, przeciwkradzieżowych.

Pragniemy zwiększać dochodowość Klienta poprzez skuteczne zarządzanie ubezpieczeniami - minimalizację ryzyka lub dzielenie się nim z ubezpieczycielem. Naszym Klientom oferujemy usługi w zakresie planowania, doradztwa i organizacji ochrony ubezpieczeniowej.

Oferta firmy obejmuje kompleksową obsługę ubezpieczeniową podmiotów prowadzących działalność gospodarczą
dotyczącą ubezpieczeń majątku oraz ubezpieczeń osobowych pracowników firmy.